Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Satışı - LG Su Arıtma Cihazları

Su-Aritma-Cihazi-Yedek-Parca-Satisi.jpg

Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Değişimi

Su arıtma cihazı suyu bizlere temizlenmiş bir biçimde iletir. Bizler de su arıtma cihazlarının satışını sunduğumuz gibi arıza yapması durumunda yedek parça satışı da sunuyoruz. Ürün her ne kadar kaliteli olsa da zamanla birtakım problemler çıkarabiliyor. Kullanıcı hatasından da olsa, cihazın sistemsel bir sorunu da olsa firmamızdan yedek parça temini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte arıza yaratan kısmın yedek parça değişimini firmamıza yaptırabilirsiniz.

Her cihazın yedek parçası her firmada bulunmuyor. Biz de arıtma cihazının daha uzun ömürlü olarak kullanılması açısından yedek parça değişimi yaparak arızaya çözüm üretiyoruz. Cihazı firmamıza getirerek ya da firmamızı arayıp yetkili servis talep ederek sorun çıkaran yedek parçayı değiştirebilirsiniz.

Yedek Parça Değişimi Ücrete Tabii mi?

Firmamızdan yaptıracağınız yedek parça değişimi bazı durumlarda ücretli olabiliyor. Ürünün garanti süresi dolduğunda ve ortaya çıkan arıza kullanıcı hatası olduğunda makul bir düzeyde fiyata tabii olabilir. Ancak cihazın kendisiyle alakalı bir durum olduğunda tamamen ücretsiz olarak yedek parça değişimi yapılıyor.

LG Su Arıtma Sistemleri

Eviniz, iş yerleriniz tüm alanlar için profesyonel su arıtma cihazları çözüm noktanız.
+90 536 343 28 97+90 536 343 28 97

www.lg-suaritma.com

iletisim@lg-suaritma.com

ofisimiz

İstanbulda’yız..
iletişim

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek indirimler, özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma