Su Arıtma Cihazı Montaj ve Destek - LG Su Arıtma Cihazları

Su-Aritma-Cihazi-Montaj-ve-Destek.jpg

Su Arıtma Cihazı Montaj ve Destek

Su arıtma cihazı sizlere daha sağlıklı su içme olanağı sağlar. Eğer evinizde ya da ofisinizde su arıtma cihazı kullanmayı düşünüyorsanız güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Montajını nasıl yaparım, kurulumunu becerebilir miyim diye strese girmemize gerek yok. Çünkü ürün sizin elinize ulaştığında müşteri hizmetlerimizi arayıp montaj ve destek hattımıza bağlandığınız zaman montaj ekibimizi yönlendiriyoruz. Böylece risk almadan ve saatlerce uğraşmadan su arıtma cihazınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

O an için evinize montaj ekibini kabul edemiyor olabilirsiniz, bu durumda montaj ve destek hattımızdan cihaz kurulumunun nasıl yapıldığını öğrenebilir kendiniz de kurulumunu yapabilirsiniz. Ayrıca montaj ile ilgili internette bulabileceğiniz birçok video sayesinde kurulumu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ücretsiz Destek

Firmamızdan alacağınız tüm destek hizmetleri size ücretsiz olarak sunuluyor. Cihazda bir arıza çıkması durumunda garantisinin devam etmesi halinde ücretsiz tamir ettirebilirsiniz, cihaz adresinize ulaştığında ücretsiz olarak montajını yaptırabilirsiniz. Firmamızın montaj ve destek hattına ulaşmak için müşteri hizmetlerimizi arayarak bağlanabilirsiniz. Hattımız müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarının karşılanması bakımından 7/24 açıktır.

LG Su Arıtma Sistemleri

Eviniz, iş yerleriniz tüm alanlar için profesyonel su arıtma cihazları çözüm noktanız.
+90 536 343 28 97+90 536 343 28 97

www.lg-suaritma.com

iletisim@lg-suaritma.com

ofisimiz

İstanbulda’yız..
iletişim

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek indirimler, özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma