Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi - LG Su Arıtma Cihazları

Su-Aritma-Cihazi-Filtre-Degisimi.jpg

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Bildiğiniz üzere su arıtma cihazları içerisinde bulunan filtreler sayesinde çalışmasını sürdürüyor. Cihazın içinde 5 filtre bulunuyor ve her biri ayrı işlev yapıyor. Minerallerin süzülmesi, kireçlerin süzülmesi ve suyun mineral ile pH dengesinin ayarlanması bakımından filtreler çalışmanın büyük kısmını üstleniyor. Filtrelerden bir tanesi dahi zarar görse cihaz eskisi kadar sağlam çalışmayacak ve arıza yapacaktır. Biz de bu durumun farkında olarak bize arıza talebi oluşturduğunuzda cihazınızın filtre değişimini gerçekleştiriyoruz.

Arıza yapan filtreyi çıkararak yenisi ile değiştiriyoruz. Sadece arıza durumunda değil, periyodik bakım zamanı geldiğinde eskimiş veya yıpranmış filtrelerin de değişimini yapıyoruz. Böylece karşımıza çıkabilecek herhangi bir arızanın önüne geçmiş oluyoruz. Siz de su arıtma cihazınızda filtre değişiminin yapılması gerektiğini düşünüyorsanız yetkili servis firmamızı arayabilir ya da müşteri hizmetlerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Filtre Değişimi Nasıl Olur?

Filtre değişimi aslında çok basit bir işlemdir ancak yalnızca yetkili servisin bunu yapması taraftarıyız. Siz de makinanıza daha fazla zarar vermek istemiyorsanız bizi arayarak filtre değişimi yaptırabilirsiniz.

LG Su Arıtma Sistemleri

Eviniz, iş yerleriniz tüm alanlar için profesyonel su arıtma cihazları çözüm noktanız.
+90 536 343 28 97+90 536 343 28 97

www.lg-suaritma.com

iletisim@lg-suaritma.com

ofisimiz

İstanbulda’yız..
iletişim

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek indirimler, özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma