Blog - LG Su Arıtma Cihazları

LG su Arıtma Cihazları | Blog Sayfası
su-aritma-cihazi-satis-ve-destek.jpg

Su Arıtma Cihazı Satış ve Destek

Su arıtma cihazı günümüzde neredeyse bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Oldukça avantajlı olan su arıtma cihazının pek çok çeşidi bulunuyor. Firmamız güvenilir bir şekilde su arıtma cihazı satışı yapmakta ve teknik destek hizmeti vermektedir. Firmamızın satış ve destek biriminden su arıtma cihazını satın alabilir, ücretlerini öğrenebilir ve merak ettiğiniz konuları danışabilirsiniz. Firmamızda çalışan uzman personeller size gereken bilgileri sunacak ve yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Firmamızdan su arıtma cihazı aldıysanız yaşadığınız en ufak bir problemde firmamızı arayabilirsiniz. Satış ve destek hattına bağlandıktan sonra cihazınızda gördüğünüz problemi açıklayabilir ve çözüm noktalarını değerlendirebilirsiniz. Herhangi bir müdahalede bulunmak gerekiyorsa firmamız size teknik servis bölümümüzü yönlendirecek ve problemi çözecektir.

Satış ve Destek Birimine Kolayca Ulaşın

Firmamıza ulaşmak ve herhangi bir konuyu danışmak için 7/24 destek ve satış birimize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan numaradan bize ulaşarak kolayca destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Müşterilerimiz bizim için değerli, sizlerin sorununa çözüm getirmek ve her türlü sorunuza yanıt vermek bizim görevimiz.

 


Su-Aritma-Cihazi-Montaj-ve-Destek.jpg

Su Arıtma Cihazı Montaj ve Destek

Su arıtma cihazı sizlere daha sağlıklı su içme olanağı sağlar. Eğer evinizde ya da ofisinizde su arıtma cihazı kullanmayı düşünüyorsanız güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Montajını nasıl yaparım, kurulumunu becerebilir miyim diye strese girmemize gerek yok. Çünkü ürün sizin elinize ulaştığında müşteri hizmetlerimizi arayıp montaj ve destek hattımıza bağlandığınız zaman montaj ekibimizi yönlendiriyoruz. Böylece risk almadan ve saatlerce uğraşmadan su arıtma cihazınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

O an için evinize montaj ekibini kabul edemiyor olabilirsiniz, bu durumda montaj ve destek hattımızdan cihaz kurulumunun nasıl yapıldığını öğrenebilir kendiniz de kurulumunu yapabilirsiniz. Ayrıca montaj ile ilgili internette bulabileceğiniz birçok video sayesinde kurulumu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ücretsiz Destek

Firmamızdan alacağınız tüm destek hizmetleri size ücretsiz olarak sunuluyor. Cihazda bir arıza çıkması durumunda garantisinin devam etmesi halinde ücretsiz tamir ettirebilirsiniz, cihaz adresinize ulaştığında ücretsiz olarak montajını yaptırabilirsiniz. Firmamızın montaj ve destek hattına ulaşmak için müşteri hizmetlerimizi arayarak bağlanabilirsiniz. Hattımız müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarının karşılanması bakımından 7/24 açıktır.


Su-Aritma-Cihazi-Yedek-Parca-Satisi.jpg

Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Değişimi

Su arıtma cihazı suyu bizlere temizlenmiş bir biçimde iletir. Bizler de su arıtma cihazlarının satışını sunduğumuz gibi arıza yapması durumunda yedek parça satışı da sunuyoruz. Ürün her ne kadar kaliteli olsa da zamanla birtakım problemler çıkarabiliyor. Kullanıcı hatasından da olsa, cihazın sistemsel bir sorunu da olsa firmamızdan yedek parça temini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte arıza yaratan kısmın yedek parça değişimini firmamıza yaptırabilirsiniz.

Her cihazın yedek parçası her firmada bulunmuyor. Biz de arıtma cihazının daha uzun ömürlü olarak kullanılması açısından yedek parça değişimi yaparak arızaya çözüm üretiyoruz. Cihazı firmamıza getirerek ya da firmamızı arayıp yetkili servis talep ederek sorun çıkaran yedek parçayı değiştirebilirsiniz.

Yedek Parça Değişimi Ücrete Tabii mi?

Firmamızdan yaptıracağınız yedek parça değişimi bazı durumlarda ücretli olabiliyor. Ürünün garanti süresi dolduğunda ve ortaya çıkan arıza kullanıcı hatası olduğunda makul bir düzeyde fiyata tabii olabilir. Ancak cihazın kendisiyle alakalı bir durum olduğunda tamamen ücretsiz olarak yedek parça değişimi yapılıyor.


Su-Aritma-Cihazi-Filtre-Degisimi.jpg

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Bildiğiniz üzere su arıtma cihazları içerisinde bulunan filtreler sayesinde çalışmasını sürdürüyor. Cihazın içinde 5 filtre bulunuyor ve her biri ayrı işlev yapıyor. Minerallerin süzülmesi, kireçlerin süzülmesi ve suyun mineral ile pH dengesinin ayarlanması bakımından filtreler çalışmanın büyük kısmını üstleniyor. Filtrelerden bir tanesi dahi zarar görse cihaz eskisi kadar sağlam çalışmayacak ve arıza yapacaktır. Biz de bu durumun farkında olarak bize arıza talebi oluşturduğunuzda cihazınızın filtre değişimini gerçekleştiriyoruz.

Arıza yapan filtreyi çıkararak yenisi ile değiştiriyoruz. Sadece arıza durumunda değil, periyodik bakım zamanı geldiğinde eskimiş veya yıpranmış filtrelerin de değişimini yapıyoruz. Böylece karşımıza çıkabilecek herhangi bir arızanın önüne geçmiş oluyoruz. Siz de su arıtma cihazınızda filtre değişiminin yapılması gerektiğini düşünüyorsanız yetkili servis firmamızı arayabilir ya da müşteri hizmetlerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Filtre Değişimi Nasıl Olur?

Filtre değişimi aslında çok basit bir işlemdir ancak yalnızca yetkili servisin bunu yapması taraftarıyız. Siz de makinanıza daha fazla zarar vermek istemiyorsanız bizi arayarak filtre değişimi yaptırabilirsiniz.


LG Su Arıtma Sistemleri

Eviniz, iş yerleriniz tüm alanlar için profesyonel su arıtma cihazları çözüm noktanız.
+90 536 343 28 97+90 536 343 28 97

www.lg-suaritma.com

iletisim@lg-suaritma.com

ofisimiz

İstanbulda’yız..
iletişim

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek indirimler, özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma
LG Su Arıtma